ШКОЛА МОЛОДОГО ПОЛІТОЛОГА ДЕТАЛЬНІШЕ

У В А Г А!          У В А Г А!

Кафедра політології та соціології

Кам’янець – Подільського національного університету

імені Івана Огієнка

Запрошує учнів   9-11 класів до участі в

ШКОЛІ МОЛОДОГО ПОЛІТОЛОГА

Школа молодого політолога  спрямована на розвиток молодих людей, яким цікава громадська, політична та наукова сфери самореалізації.

Її метою є підвищення рівня політичної освіти та залучення молоді до активної політичної діяльності.

Заняття проводяться у формі тренінгів, “круглих столів”, інтерактивних ігор, семінарів, дискусій. Учасники здобувають знання з політології, виборчого права, політичної психології, політичного лідерства, практичної політології, політичного аналізу тощо, які необхідні для активної участі в громадському, політичному житті свого міста, селища, району, регіону і країни в цілому.

Навчання          безкоштовне

Задати питання, які Вас цікавлять і записатися в ШКОЛУ МОЛОДОГО ПОЛІТОЛОГА  можна за:

s_young@ukr.net             politsockaf.kpnu.edu.ua/#            vk.com/politolog2016