День відкритих дверей

Впродовж 29-30 січня 2016 року історичний факультет К-ПНУ імені Івана Огієнка проводив День відкритих дверей. Запланований захід відвідали багато майбутніх абітурієнтів, а сьогодні ще школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кам’янця-Подільського.

Прийшли на захід також курсанти Кам’янець-Подільського військового ліцею, які цьогоріч також визначатимуться зі вступом до ВНЗ.

Для випускників проведення подібних акцій є особливо актуальним, адже це нагода отримати цікаву інформацію про вступ до ВНЗ загалом і навчання у нашому університеті, зокрема.

Перед майбутніми абітурієнтами виступали кращі науковці, педагоги, експерти. Зокрема, декан історичного факультету Володимир Анатолійович Дубінський коротко повідомив славетну історію університету й історичного факультету. Також декан анонсував головні нововведення і здобуття історичного факультету за останні десятиліття.

Виступали перед випускниками й визнані в Україні та за кордоном історики: Валерій Степанович Степанков та Анатолій Григорович Філінюк. Вони озвучили й обґрунтували цілий ряд переваг у виборі саме історичного факультету, висловили цінні поради й побажали правильного визначення абітурієнтам у майбутньому.

Обрати фах політолога переконував завідувач кафедри політології та соціології, доктор політичних наук Сергій Геннадійович Вонсович, який наголосив на тому, що для сьогоднішніх випускників настає особливо відповідальний період в житті – вибору професії, а відтак, й подальшої життєвої долі. Для молодих людей, яким небайдужа доля регіону, держави, для тих, хто цікавиться громадською, політичною та науковою сферою самореалізації професія політолога особливо підходить. Саме молодь, як рушійна сила розвитку суспільства, може якісно змінити український соціум. Для попередньої можливості краще ознайомитись із фахом політолога Сергій Геннадійович анонсував початок проекту «Школа молодого політолога», метою якого є підвищення ролі політичної освіти та залучення молоді до активної політичної діяльності. Молоді люди, відвідавши К-ПНУ імені Івана Огієнка отримали багато нової інформації, цінні життєві настанови та слушні поради. Свідченням цього була активна комунікативна взаємодія, зацікавлення в очах і бажання випробувати себе на пробному тестуванні ЗНО з історії України. Таку можливість протягом 29-30 січня університет надавав абсолютно безкоштовно.

підготував В.Г. Чабанов