Архив для лютого 20, 2016:

ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ

17 лютого 2016 року в Головному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся start-up «Школи молодого політолога», анонсованої раніше кафедрою політології та соціології. На перше зібрання прийшли переважно курсанти Кам’янець-Подільського військового ліцею. Такий інтерес, можливо, є символічним, зважаючи на те, що саме військові перші сьогодні стоять на варті цілісності і незалежності України. А ці молоді люди є майбутньою військово-політичною елітою держави. Також засідання відвідали студенти-політологи, які на засіданні виступали експертами, маючи вже професійні, теоретичні, практичні знання з політології. Start-up проводила кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та соціології Віннічук Ольга Василівна. Керівник ознайомила «школярів» із загальним розумінням політики і світу політичного. Далі було запропоновано й проведено брейн-ринг на політичну тематику. Така форма дискусійної взаємодії викликала пожвавлення, інтерес та цікавість до процесу у молодих людей. Наприкінці засідання відбулось вільне обговорення у формі питання-відповідь. Особливу активність на дебютному зібранні Школи проявили такі учасники, як Грохольський Павло, Савков Денис, Пєвнєв Кристіан, Прох Антон, Анчевський Роман і Самбір Євген. Усі учасники по закінченню висловили бажання відвідувати «Школу молодого політолога» й надалі. До речі, наступне засідання відбудеться орієнтовно через два тижні – про точну дату, час і місце зустрічі ми повідомимо окремо. Долучайтесь до активного обговорення актуальних тем політики вже зараз! «Школа молодого політолога» набирає хід!