ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ

17 лютого 2016 року в Головному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся start-up «Школи молодого політолога», анонсованої раніше кафедрою політології та соціології. На перше зібрання прийшли переважно курсанти Кам’янець-Подільського військового ліцею. Такий інтерес, можливо, є символічним, зважаючи на те, що саме військові перші сьогодні стоять на варті цілісності і незалежності України. А ці молоді люди є майбутньою військово-політичною елітою держави. Також засідання відвідали студенти-політологи, які на засіданні виступали експертами, маючи вже професійні, теоретичні, практичні знання з політології.

Start-up проводила кандидат політичних наук, доцент кафедри політології та соціології Віннічук Ольга Василівна. Керівник ознайомила «школярів» із загальним розумінням політики і світу політичного. Далі було запропоновано й проведено брейн-ринг на політичну тематику. Така форма дискусійної взаємодії викликала пожвавлення, інтерес та цікавість до процесу у молодих людей. Наприкінці засідання відбулось вільне обговорення у формі питання-відповідь. Особливу активність на дебютному зібранні Школи проявили такі учасники, як Грохольський Павло, Савков Денис, Пєвнєв Кристіан, Прох Антон, Анчевський Роман і Самбір Євген.

Усі учасники по закінченню висловили бажання відвідувати «Школу молодого політолога» й надалі. До речі, наступне засідання відбудеться орієнтовно через два тижні – про точну дату, час і місце зустрічі ми повідомимо окремо. Долучайтесь до активного обговорення актуальних тем політики вже зараз! «Школа молодого політолога» набирає хід!

IMGP3732 IMGP3728 IMGP3727 IMGP3724 IMGP3720 IMGP3707 IMGP3710 IMGP3714 IMGP3715 IMGP3717 Обмін думками Обговорення