ШКОЛА ЗАНЯТТЯ №2 ВЛАДА

9 березня 2016 року в Головному корпусі (аудиторія 208) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулося друге засідання «Школи молодого політолога». На засідання завітали переважно курсанти Кам’янець-Подільського військового ліцею. Також участь у зібранні взяли студентка ІІІ курсу природничого факультету Тимкова Анастасія, студенти-політологи, які вже традиційно на засіданні виступають експертами.

Цього разу «Школу» проводив кандидат філософський наук, асистент кафедри політології та соціології Чабанов Василь Григорович. Запропонована тема для обговорення – «Влада і Я» Керівник ознайомив «школярів» із загальним розумінням понять «влада» і «політична влада», запропонував різнобічно розглянути цей складний феномен у контексті владно-політичних відносин. Далі розпочалася активна дискусійна частина зустрічі по темі у форматі обговорення влучних висловлювань, афоризмів, притч, проголошених відомими політиками, мислителями, громадськими діячами. Така форма дискусійної комунікативної взаємодії викликала пожвавлення, інтерес та цікавість до влади і владних процесів у молодих людей, адже часто афоризми є концентрованим проявом усієї сутності феномену влади та вплив його на характер соціально-політичних зв’язків Наприкінці засідання відбулось вільне обговорення у формі питання-відповідь. Особливу активність на цьому зібранні Школи проявили такі учасники, як: Грох Антон, Островський Валентин, Родак Максим, Гулеватий Вадим й Тимкова Анастасія.

Усі учасники висловили бажання бути дієвими слухачами «Школи молодого політолога» й надалі. До речі, наступне засідання відбудеться 16 березня в аудиторії 208. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до дискусійного полілогу щодо актуальних проблем політичної сфери!

IMGP3772 IMGP3773 IMGP3775 IMGP3777 IMGP3780 IMGP3782