МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ

Міжнародний Форум “Демократичні цінності і права людини в умовах воєнного конфлікту” 18-20 травня 2016 року. Кам’янець – Подільський.

З привітанням до учасників форуму звернувся ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилов С.А.

Перша подіумна дискусія на тему: “Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства” Учасники: Альберто Ло Престі, Університет Анджелікум (м.Рим,); Цвєтков О.Г., Надзвичайний і Повноважений Посланник, Дипломатична Академія України при МЗС України, (м.Київ); Грицяк Н.В., професор кафедри реклами та зв’язків з громадськістю, Національний університет імені Тараса Шевченка (м.Київ); Вонсович С.Г., завідувач кафедри політології та соціології Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Друга подіумна дискусія на тему: “Українське суспільство: тенденції змін до і після Євромайдану” Учасники: Дерев’янко С.М., професор кафедри політичних інститутів та процесів Прикарпатського Національного Університету імені В.Стефаника; Денисенко В.М., завідувач кафедри історії та теорії політичних наук Львівський Національний Університет Імені І.Франка; Вонсович Г.Б., доцент кафедри політології та соціології, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Романюк О.І., професор кафедри філософії та політології, Харківська Державна Академія Культури.

Третя подіумна дискусія на тему: “Спроможності до примирення в суспільстві України” Учасники: Марчук В.В., завідувач кафедри політичних інститутів та процесів Прикарпатського Національного Університету імені В.Стефаника; Білецька Т.В., доцент кафедри політології та соціології, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Яковлєв М.В., доцент кафедри політології Національний Університет “Києво-Могилянська Академія”(м.Київ).

DSC_2691DSC_2702DSC_2705 DSC_2754 DSC_2772 DSC_2784 DSC_2848 DSC_2853 DSC_2862 DSC_2878 DSC_3022 DSC_3023

Поділитись в соціальних мережах

Share to Facebook