logo

ДЕНЬ ЗНАНЬ!

1 вересня – День знань!

 

День Знань – це особливе свято для кожного студента вищого навчального закладу України. Адже у цей день стартує новий навчальний рік і студенство стає на шлях досягнення нових наукових вершин.

Незабутнім святом День знань є й для тих, хто вперше переступає поріг університету. Початок навчального 2016-2017 року з однією сторони є звичним процесом, який знаменує старт навчання, а з іншого боку, молоді люди вступають у цей процес в особливий період життя держави. Адже країна перебуває в стані гібридної війни. І студенти, які приходять до українських вищих навчальних закладів повинні розуміти, що зараз держава знаходиться перед серйозними випробуваннями. Наполеглива праця студентів в галузі наукових знань, винаходів, експериментів є тим фактором, який рухає нашу Україну у сторону зростаючого прогресу.

Особливо свято 1 вересня святкував Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Основний акцент було зроблена щодо винуватців свята – першокурсників. Церемонія прийому першокурсників до лав нашого університету була проведена на стадіоні унівестету. Було зібрано близько семи сотень молодих першокурсників. Церемонію посвяти відкрив ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор історичних наук, професор, Копилов Сергій Анатолійович. У своїй промові він намагався донести молодим людям важливість бути патріотом як свого університету, так і своєї держави. Згодом вітальне слово взяв народний депутат України – Володимир Мельниченко, який побажав студентам успіхів і терпіння впродовж навчання. Після завершення офіційних привітань для першокурсників та всіх гостей свята була анонсована спеціальна шоу-програма, де виступали майстри спорту України з акробатики, дует місцевої команди КВК “theПідкова”. Першокурсникам дуже сподобалась та атмосфера, що була на церемонії. Бажаєм їм не втрачати цього запалу і рухатись у правильному напрямку за здобуттям нових знань.

Усіх із початком нового навчального року!

 

001 r2 r4Чабанов В.Г. кандидат філософських наук

 


Оставить комментарий

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.