ДЕНЬ ЗНАНЬ!

1 вересня – День знань!

День Знань – це особливе свято для кожного студента вищого навчального закладу України. Адже у цей день стартує новий навчальний рік і студенство стає на шлях досягнення нових наукових вершин.

Незабутнім святом День знань є й для тих, хто вперше переступає поріг університету. Початок навчального 2016-2017 року з однією сторони є звичним процесом, який знаменує старт навчання, а з іншого боку, молоді люди вступають у цей процес в особливий період життя держави. Адже країна перебуває в стані гібридної війни. І студенти, які приходять до українських вищих навчальних закладів повинні розуміти, що зараз держава знаходиться перед серйозними випробуваннями. Наполеглива праця студентів в галузі наукових знань, винаходів, експериментів є тим фактором, який рухає нашу Україну у сторону зростаючого прогресу.

Особливо свято 1 вересня святкував Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Основний акцент було зроблена щодо винуватців свята – першокурсників. Церемонія прийому першокурсників до лав нашого університету була проведена на стадіоні унівестету. Було зібрано близько семи сотень молодих першокурсників. Церемонію посвяти відкрив ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доктор історичних наук, професор, Копилов Сергій Анатолійович. У своїй промові він намагався донести молодим людям важливість бути патріотом як свого університету, так і своєї держави. Згодом вітальне слово взяв народний депутат України – Володимир Мельниченко, який побажав студентам успіхів і терпіння впродовж навчання. Після завершення офіційних привітань для першокурсників та всіх гостей свята була анонсована спеціальна шоу-програма, де виступали майстри спорту України з акробатики, дует місцевої команди КВК “theПідкова”. Першокурсникам дуже сподобалась та атмосфера, що була на церемонії. Бажаєм їм не втрачати цього запалу і рухатись у правильному напрямку за здобуттям нових знань.

Усіх із початком нового навчального року!

001 r2 r4Чабанов В.Г. кандидат філософських наук