КРУГЛИЙ СТІЛ

Наприкінці листопада 2016 року відбувся “круглий стіл”, присвячений попереднім підсумкам президентських виборів у США. Така форма заняття відповідає завданням роботи ШМП і є змістовою науково-дослідної групи “Актуальні проблеми політики”(кер. доцент Г.Б.Вонсович). Серед учасників були студенти – політологи (2-3 курси) і філологи – журналісти (4 курс). У ході “круглого столу” апробацію пройшли панельні дискусії з таких проблем:

1.Особливості виборчої системи США та виборів президента у 2016 році (модератор Роман Шевчук);

1. Сприйняття Дональда Трампа українським суспільством: міфи і реальність. (модератор Ігор Зарічний);
  2. Гілларі Клинтон і Дональд Трамп крізь призму української політики (модератор Ігор Кирилюк);
  3. Гендерний аспект виборів: політичний формат (модератор Олександра Сидорчук).

Як бачимо, тематика виступів вирізнялася не тільки оригінальністю, але й своїм змістовним наповненням, яке з часом може трансформуватися у наукові публікації.

Така форма актуалізації одного із сучасних політичних процесів викликала серед студентства неабиякий інтерес. Цьому сприяло те, що студенти-політологи творчо підібрали відповідні тематичні матеріали, залучили слайд-модулі в процесі аналітики з проблеми, влучно коментували задіяні слайди, відповідали на питання дискусії. Зазначимо, що активно до дискусій залучилися і майбутні журналісти. Так, Валерія Бартун прокоментувала специфіку роботи українських мас-медіа у висвітленні різних проблем, у т.ч. й політики; Христину Юхней і Юлію Бондар зацікавили політичні аспекти гендеру у США і  В Україні. У ході спілкування виявилося, що між студентами різних спеціальностей є спільне – прагнення не тільки знати політику, але й творити її. У підсумку домовилися про продовження співпраці із залученням різних інтерактивних форм.

imgp4446imgp4433imgp4418 imgp4416imgp4411 imgp4412 imgp4413 imgp4414 imgp4415 imgp4417  imgp4420 imgp4421 imgp4425 imgp4428 imgp4429 imgp4439 imgp4431 imgp4437