• Опубликовано жовтня 18, 2017
  • Без категорії
  • Comments Off on ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - ПОЛІТОЛОГІВ ІЗ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ЗОШ №15

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ - ПОЛІТОЛОГІВ ІЗ СТАРШОКЛАСНИКАМИ ЗОШ №15

10 жовтня 2015 року учасниками ШМП відбулася зустріч у міській ЗОШ № 15 із учнями 10 та 11 класів. Мета виїзної акції полягала у виявленні інтересу до політики серед учнівської молоді, формуванні їх політичної культури, бажанні брати участь у політичних процесах на благо свого майбутнього. Учасниками заходу були доктор політичних наук, доцент кафедри політології й соціології Вонсович Сергій Геннадійович; студент 4 курсу спеціальності «Політологія» Зарічний Ігор і студент 2 курсу цієї спеціальності Олександр Янішин. Творчий захід складався із двох частин. У першій частині заходу студенти розповідали про важливість спеціальності «Політологія» в сучасному світі та ознайомили слухачів із різновидами професій, які можна опановувати, здобувши відповідну кваліфікацію в універститеті.  Змістом другої частини стала політична гра, запропонована студентами і яка зацікавила учнів. Суть гри полягала у спробі змоделювати роботу Верховної Ради України. Учасників було поділено на три політичні сили. Перед ними стояла задача прийняти рішення, за яким вони або підтримують 12 років навчання в школі, або ні. Учасники гри гарно проявили себе в ній. Вони повністю справились із своїм завданням. Загалом захід пройшов на належному рівні, учасники з цікавістю опановували запропоновану їм інформацію.

Обсуждение закрыто.