• Опубликовано березня 15, 2018

Всеукраїнський круглий стіл

12-13 березня проходило засідання Всеукраїнського круглого столу

ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ОСОБИСТОСТІ У ВИКЛИКАХ ЧАСУ

На ньому були присутні гості: д. пед. нук, професор, завідувач кафедри педагогіки, управління та адміністрування Университету менеджменту освіти НАПН України – Рябова Зоя, (м Київ); старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України – Журба Катерина (м.Київ); старший науковий співробітник лабораторії громадянського та морального виховання Інституту проблем виховання НАПН України – Шкільна Ірина (м.Київ). д.пед.наук. доцент, начальник кафедри педагогіки та соціально-економічних дисциплін, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Мірошніченко Валентина (м.Хмельницький). Учасниками круглого столу були  і викладачі кафедри: к.соціол.наук доцент Білецька Тетяна, к.іст.наук, доцент Вонсович Геннадій.

На тему: Роль політичної свідомості у формуванні національно-культурної особистості у викликах часу. Виступив доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри  Вонсович Сергій

13 березня, на базі нашого університету, вчені Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Катерина Журба та Ірина Шкільна для студентів нашого вишу провели квест на тему: “Я люблю Україну”. Студенти – політологи 1-го курсу Катрущенко Володимир та Підлісна Анастасія були учасниками команди Ярогрім

Обсуждение закрыто.