• Опубликовано травня 15, 2018
  • Без категорії
  • Comments Off on «Європа: виклики для України»

«Європа: виклики для України»

Під такою назвою 14 травня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулося засідання Всеукраїнського круглого столу із міжнародною участю, приуроченого до 100-річчя від дня його заснування   Організаторами його були завідувачі кафедр політології та соціології- доктор політичних наук. доцент Вонсович С.Г. і журналістики-  доктор філологічних наук, професор Волковинський О.С. Такого представницького форуму розгляду України та векторів її європейського розвитку ще не було на теренах Кам’янця – Подільського, адже на круглому столі були представлені доповіді політологів із провідних закладів вищої освіти; Познанського університету імені Адама Міцкевича (Польща), Києва, Харкова, Львова, Івано-Франківська, Одеси і Чернівців.

Обсуждение закрыто.