МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

24 КВІТНЯ

за ініціативи кафедри політології та соціології і Фонду громадської дипломатії відбулася міжнародна науково-практична конференція “Україна і Світ: політичні процеси у глобальному та регіональному вимірі”.

Із вступним привітальним словом до учасників конференції звернувся доктор фізико-математичних наук, професор, проректор наукової роботи Конет І.М.

Модератор конференції – доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри політології та соціології Вонсович С.Г. запросив до слова доктора політичних наук, професора кафедри політичних наук НПУ імені М.П. Драгоманова                            Бабкіну О.В. Вона у своєму цікавому і змістовному виступі акцентувала увагу  на проблему інтелектуального забезпечення сучасних соціально-політичних змін в Україні.    Про особливості політичної журналістики в сучасному мас-медійному суспільстві повідомила доктор політичних наук  Ягелонського університету  (Польща) Івона Рейхардт. Кандидат психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології освіти КПНУ імені Івана Огієнка Дуткевич Т.В., розкрила стан сформованості громадянської активності у здубувачів магістерського рівня вищої освіти. Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри словянської філології та загального мовознавства КПНУ імені Івана Огієнка у своєму виступі висвітлив питання релігійного чинника політики у багатоконфесійній державі. У дискусії щодо політичних процесів у глобальному та регіональному вимірі активно виступив кандидат політичних наук, директор Фонду громадської дипломатії  ( м. Київ)  Найчук А.А.

У роботі конференції  взяли участь представники із Польщі (університет імені Адама Міцкевича м. Познань), із Республіки Білорусь, Молдови, а також різних регіонів України: м. Львова, м.Миколаєва, м.Харкова, м.Дніпра, м.Кропивницького, м.Хмельницького, м.Івано-Франківська та ін.