• Опубликовано січня 26, 2016
  • Коментарі Вимкнено до Історія кафедри

Історія кафедри

Кафедра “Політології та соціології” є складовим підрозділом історичного факультету і випусковою кафедрою студентів спеціальності “Політологія”.
31 січня 2003 року – офіційна дата заснування кафедри. Спочатку у її складі було 5 осіб: кандидат історичних наук, професор Нечитайло В.В., кандидати історичних наук, доценти Вонсович Г.Б., Цв’як А.А., кандидат філософських наук, доцент Турівний В.П. Завідувачем кафедри було призначено кандидата філософських наук, доцента Городецького О. О.
З 2008 по 2015 навчальний рік завідувачем кафедри був доктор історичних наук, професор Нечитайло В. В.
З 2016 року – доктор політичних наук, доцент Вонсович Сергій Геннадійович.
Приміщення кафедри політології та соціології знаходиться на першому поверсі корпусу історичного факультету по вулиці Татарській, 14, кімната 5.
Роботу кафедри забезпечують 11 штатних викладачів. На кафедрі працює два доктори наук та 9 кандидатів наук. Співробітниками кафедри підготовлено 6 монографій, підручників, 14 навчально-методичних посібників.
Кафедра працює над розробкою науково-дослідних напрямків, які пов’язані із теорією політики, аналізом політичних процесів, інститутів, історією, генезисом та розвитком політичних систем та режимів.

Поділитись в соціальних мережах

Share to Facebook